Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vytvoření torrentu

zdravím,potreboval bych pomoct s vitvořením torrentu aby sem moh poslat druhemu vzdalenemu PC soubor,uz sem bezradnej ne a ne se to rozjet,pouzivám u torrent 2.0.2.prvni.prvni PC posila a druhy PC prima ne? tak nevím proc to nefunguje,torrent tvorim v programu utorrent u prvniho torrentu zaskrtnu 'spustit seedovani" ten spustim na prvnim pc a pak vytvorim druhy torrent bez "spustit seedovani" a ten spustim na pc cislo dva a stejne nic nefunguje.

ked to chces poslat len z jedneho pc na druhy tak na to sa torrent nehodi (aj ked pouzit sa da)

najprv na jednom pc vytvoris torrent, ten treba uploadnut na tracker a odtial stiahnut do druheho pc a otvorit v uTorrente a az potom zacne stahovat
(niektore trackery torrent subor upravia a pred seedovanim ho treba stiahnut aj do prveho pc a po otvoreni nastavit "stahovanie" na subor(y)ktore uz mas na disku a uTorrent ich skontroluje a bude seedovat

Presne tak, ideal je verejna staticka, tu dostane zdarma malokdo. Obvykle mas verejnou dynamickou, ktera je taky v pohode, akorat kdyz se ti obcas zmeni, tak musis vsechno prenastavit na novou. No a pak jsou zoufalci jako O2 nebo mensi provideri, kteru davaji neverejnou, pac jsou PC za NATem.