Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem linux mint

Zdravím, ví někdo kde mohu stáhnout linux mint iso, ne torent, nějakou starší verzi bych potřeboval, mám cpu 2,66 ghz, 512 mb ram, integrovanou grafiku. Díky

aha, tak to bude problem, doporucuju to nechat na windowsech, tohle muze byt nad tve sily.

Ubuntu ma po instalaci defaultni prostredi Unity.

Zadas:

sudo apt-get install lxde

Po dokonceni instalace odhlasit, zvolit LXDE, prihlasit se a hura lista dole jak ve Windows, prave probehla zmena prostredi z Unity na LXDE.

Pokud neumíte ani najít stránky distribuce a najít správný "chlívek, pak opravdu netuším, co budete s tou distribucí vůbec dělat. Navíc neexistuje os, co by "urychlil" elektrošrot na úroveň dnešní nejlevnější sestavy - aplikace potřebují výpočetní výkon a "pouhý" webový prohlížeč je dost "nenažraný", když má vykreslovat dnešní weby. Máte málo RAM, CPU neznámý,...

Ehm, pokud nepoznáte ani aplikaci, jejíž snímek jsem provedl, pak jednak se ty písmenka dají opsat a a pak se "zeptat" "strejdy". Pokud nedovedete ani použít myš v dosti přehledném menu webové prezentace distribuce, pak opravdu nejsem přesvědčen, že naprosto odlišný os zvládnete nainstalovat a administrovat. A znovu opakuji, že hlavní jsou aplikace a jejich nároky na výpočetní výkon.
Já snad se přemůžu a dám přímý link, když jste takový počítačový mág.

Já nejsem "expert", ale obyčejný uživatel, ale přesto si dovoluji tvrdit, že prostě na to nemáte, ať jste mladý lepý sebevědomý hoch.
Dodatek: A jak se asi domníváte, že jsem se k tomu odkazu asi tak dostal?!
Dodatek 2: Nemáte náhodou blonďaté ochlupení na nejmenovaných místech? :-)