Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televize(Vím,že to sem nepatří,ale potřeboval bych radu)

Dobrý večer,chtěl bych poradit ohledně Tv.Chci si koupit novou a nevím jakou vybrat.Čistě teoreticky by mi vyhovovala cena 15000-20000kč.A nevím jestli je lepší koupit televizi větší(127-140cm)(100-400Hz) a nebo menší(101-107)(600-800Hz).V každém případě to má být 3D a uvažuji jestli pasivní a nebo aktivni.Po případě jakou by jste zvolili,děkuji a nebo nějakou poradnu ohledně TV,děkuji :)

Dokud ještě je. Jak jsem se překvapeně dozvěděl, největší kapacity ve výrobě LCD panelů má LG, takže i Samsung je na LG závislý. A podle toho se Korejci chovají ke svým zákazníkům (výrobcům TVP) - neuznávají své závady. Na LCD má největší podíl z ceny materiálu právě panel, odhaduji 80 - 90%.