Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Black screen

Zdravíčko, omlouvám se za nový dotaz který zde již možná byl řešen a vyřešen. Jenže jsem na mobilu a nemam moc šanci to najít.

K problému.. Dnes jsem dal aktualizovat Windows 7 64bit,ale když se tak stalo, vypl se nám proud a já neměl zapojenou baterii, no a při spuštění mi vše najizdi jak má, až když se mi napíše spuštění systému Windows, tak se pak objeví černá obrazovka s kurzorem myši a tím to hasne. Prosím tedy o rady či návrhy.. Instalační CD mám metr od sebe a již jsem něco zkoušel vykouzlit, ale neuspěl jsem.

Tak na tohle má každy jiný názor. Dočetl jsem se na hodně web stránech, že přebíjení ji škodí a říkal to i prodavač za pultem, od kterého jsem si ntb kupoval. Takže nevím no.. Ale jinak to mám zbytečně na baterce mi přijde, když to mám většinou na stole a sem tam ho vemu pryč.

co ti placal prodavac je nesmysl, na zivotnosti baterie nema to, jestli je strcena trvale v notebooku nebo odhozena nekde v supleti vliv. navic se ti muze stat to co se ti stalo, takze se ted tomu hloupymu prodavacovi, co ti nakukal takovy nesmysl, podekuj, ze budes muset provest opravnou instalaci z instalacky Windows a nasledne preinstalovat i veskere ovladace.

baterka uvnitř ničemu neškodí. naopak jí prospívá, když je po malých částech dobíjena. jsme v roce 2013, bavíme se o li-on, li-pol.

proti prodavačům nic nemám, ale polovina z nich jsou [censored], kteří nerozumí ani vlastnímu sortimentu. víš na kterého jsi natrefil?

a jestli si nepočínáš zbytečně? právě jsi to na vlastní kůži zjistil:

ale když se tak stalo, vypl se nám proud a já neměl zapojenou baterii

Vzdát se dobrovolně u notebooku zaplacené funkce UPS je velká neznalost. Nesmysly o vyndavání akumulátorů z notebooků čtu neustále! Pak proč to tam výrobce vůbec dává?! Li-cokoliv stejně degraduje v čase a řídící elektronika v notebooku sama "ví" jak má s akumulátorem "zacházet".
Jediný případ, kdy se vyndavá akumulátor je delší uložení přístroje.