Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka po zapojení do notebooku nefungují

Zdravím,
Mám problém, když zapojím sluchátka do výstupu pro jack, tak mi stále hrají jen repráky od notebooku , jako by sluchátka vůbec nebyly nalezeny.
Jsem v tomhle naprostý amatér a nedávno jsem si při nějakém problému hrál v správci zařízení, je to způsobené tím ?, a jak to opravit nebo vrátit zpátky?
Děkuji za pomoc:)

preinstaloval bych ovladace zvuku a posleze bych se mrknul do ovladaciho softwaru, jestli to tam jde rucne nastavit. Ono to taky muze byt hardwarova zavada se kterou bez servisu nic neudelas.