Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir?

Dobrý den, snažil sem se stáhnout klíč na microsoft office a nejak sem si stahnul nejspis vir, jeden sem pres microsoft safety scanner odstranil, AVG mi nasel 25 nálezů ale uz při testování počítače se pc restartoval. Počítač je zpomalenej a vubec nefacha, poradíte mi pls co s tím? Dík za odpověd!

když tě podle velikosti staženého souboru nenapadlo, cos to vlastně ulovil, asi nemá smysl cokoli radit, bude to nad tvoje síly.
to jsou ti uživatelé průzkumáků ...

normální postup:
antivirové boot cd - z něj nastartovat pc - zvolit disk c: - odvirovat, odrootkitovat.

kontrolu zamaraseného pc si můžeš projít v logu hijackthis.

a komu se nelíbí kradený či nekradený ms office: v poslední době mě zaujal king office.