Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr telefonu

Ahoj, už několik týdnů se snažím vybrat pro mě vhodný telefon ale zdá se to jako nesplnitelný úkol. Hledám telefon tak mezi 4 - 5 tisíci. Měl by mít aspoň 1 GB a pokud možno 4 jádra procesoru. Chci ho spíše na hraní ta Cesta do školy mě zabijí.. A měl by vydržet minimálně tak 10 hodin z toho tak 4 budu hrát +-.Plus by to měl být android a neměl by být zaoblený (Viz obrázek). Má tu někdo nějaké rady ? Děkuji

*Takový ne - http://www.svetandroida.cz/media/2011/06/T-mobile- Move-IMG_1102.jpg

Výkon odpovídá střední třídě, jestli na tom nebude pařit Real Racing 3 na Ultra natavení tak asi bude stačit. Výdrž můžu říct že pěkná, ale za rok používání užívání už šla dolů, ale 4 hodiny hraní by měl přežít, skoro vůbec nepodléhá samovybíjení (když nějaká aplikace nežere na pozadí).