Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojování k internetu

Mám připojení k internetu pomocí uživat. jména a hesla a ted po restaru PC se mi stalo, že se připojím k internetu i po zadání špatného hesla nebo jména nebo vůbec žádného a k internetu mě to prostě připojí, jindy to vyhazuje hlášku, třeba špatně zadané heslo a tak, nevíte někdo proč a jak to napravit?

To je právě to, co jsem neudělal a dobře kdyby se tak stalo, tak proč se připojí i tehdy, když nezadám žádný heslo, nebo špatný jméno nebo špatný heslo. Ten počítač si dělá co chce nebo já nevim :) Ale já nic neodškrtnul aby si pamatoval heslo. dá se na to nějak přijít? třeba v registrech nebo tak?