Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC

Ahoj,jsem tu nový a chtěl bych se zeptat...K vánocům si budu kupovat nový počítač,ale nevím jaký.Potřebuju nějaký výkonný.Aby to rozjelo takové ty hry jako Lague of Legends a GTA 5.. potřeboval bych poradit,co za druh počítače. děkuju za rady.:-)

Bože, asi jste nepochopil, co se po Vás chce.

Pro snadnější a rychlejší odpověď/návrh nové sestavy je potřeba uvádět základní informace -

1. FINANČNÍ LIMIT

2. PŘEVÁŽNÉ VYUŽITÍ SESTAVY - kancl, herní,
pracovní - (video/zpracování, CAD, Photoshop...)

3. OPERAČNÍ SYSTÉM - dodat se sestavou, vlastní

4. SESTAVÍTE SI PC SAMI? nebo požadujete, aby bylo PC sestavené/otestované z
e-shopu?

5. MONITOR pro herní sestavu je potřeba uvést rozlišení které máte/koupíte

6. CO VŠE POTŘEBUJI? - Například nám sdělíte, že již doma máte SATA DVD Mechaniku, Datový HDD, apod. ... Čímž nám umožníte vybrat v daném finančním limitu opravdu to nejlepší.