Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stolní PC na hry do 20 000,-

Dobrý den,
toto je asi úkol pro M-Pola. Chtěl bych stolní PC do 20 (+- 20) čistě na hry. Měl by mít HDD a SSD, operační systém ponechávám libovolný, grafiku nvidia a procesor intel.
Sestavili byste mi jej, popř. našli již sestavený? Děkuji

Za 20 tisíc s OS a SSD? Nemožné, respektive tam nebude grafická karta, se kterou byste si zahrál moc her.
Maximálně, kdyby tam byla i3, ale to je zbytečné mrhání penězi. Jedině, že by se to postavilo na Fx-6300, která je výhodnější než i3.