Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokování spamů na e-mailových schránkách

Dobrý den,
měl bych krátký a snadný dotaz.
Na e-mailových stránkách mi denně přibývají nesmyslné zprávy typu - vyhráli jste cenu, můžete cestovat za skvělou cenu, přišla vám důležitá zpráva, ahoj jmenuji se Klára, povinné ručení a takové kraviny......

I když tyto e-maily ihned označím jako spam a smažu je do spamů, stále mi chodí.
Jde e-mailová schránka nějak zabezpečit nebo nastavit proti těmto otravným e-mailům?
Děkuji
Změna předmětu, původně: Zablokování spamů na e-mailových stránkách (Kráťa)

Nejdříve mě vyděsil podivný termín "e-mailová stránka", pak jsem se uklidnil. Jakého e-mailového klienta užíváte a jak je nastaveno antispamové řešení na straně poskytovatele e-mailové služby?

Nesmysl. Filtr můžeš postavit nejenom na části e-mailové adresy (např. blokovat e-maily z @domena.com), ale taky na slovech v předmětu či obsahu e-mailu a podobně. V žádných kontaktech nic mít nemusíš. Jen si pohraj, nakonec to budeš mít jako koníčka. :-)

ano, musis do nastaveni a tam vybrat filtry, nasledne si musis vytvorit vlastni filtr tak vhodne, aby ti spamy odhazoval do spamove slozky a normalni zpravy nikoli, nefunguje to na 100%, ale vetsiny spamu se da takhle zbavit.