Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velikost filmu na cd a její oprava ?

Dobrý den. Mám takový problém že jsem si stáhnul film asi 520 Mb a chci ho vypálit na cd. Jenže když to přesunu na vypálení tak se mi velikost více než zdvojnásobí. Jak je to možné ? Používám Nero Burning studio obrázek dole. Dole na nero burneru se ukáže po vložení 520 mb filmu že má ten film nějakých 1200 Mb

To je pravda,ale než to vypálíš a zkontroluješ,tak je to nakopírované taky.Navíc na co zálohovat na DVD?Ten film si stejně znova pustíš(možná) až za pár let a to už budou rychlosti připojení takové,že to znova stáhneš za pár vteřin.
Nebo to necháš na disku,třeba na 2TB disk nacpeš těch filmů tak 2500 a ušetříš za 500 ks DVD placek.