Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpracování souboru XML

V práci stahujeme od O2 údaje o volání pevných linek i mobilů. Nedávno přestali poskytovat údaje ve formátu XLS, místo toho jsou ke stažení soubory XML. MS Office 2003 SP3 s doinstalovanou záplatou pro kompatibilitu se soubory MS Office 2007 je neumí správně naimportovat, nenačte se nic nebo nesmysly. Ověřili jsme že ve vyšší verzi Office se soubor naimportuje správně. Existuje SW konvertor pro převedení tabulek XML na XLS? Nebo musíme přejít na vyšší verzi Office, což bychom ale neradi.

Xml-bez-css vypadá podobně jako můj. Pokud by měl O2 dávat css soubor ke stažení spolu s xml souborem tak nedává. Dal jsem stáhnout všechny soubory současně, sbalené do zip souboru. Tam jsou XML a PDF soubory, nic jiného.