Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na M-pola

Zdravím vás IŤáci,

mám tu prosbičku na místního borce M-pola, vím že se tu dnes a denně objevujou návrhy sestav, ale čas kráčí dál a nové produkty vychází jak na běžícím pásu, tudíž i ceny lezou pěkně dolu.

Hrozně rád bych omladil svůj PC, mám historickou vykopávku s intel p. 4 3,2ghz, 3gb ram, geforce 9800, deska je prehistorická a o zbytku nemluvím.

Potřeboval bych sestavit sestavičku na hry - rozpočet 16 tisíc, víc už raději ne. Použitelné jsou disky, mechanika (snad)?. Mám miditower case. Os také. Monitor také.

Prosím pěkně, sestavte mi něco výkonného v této ceně, preferoval bych nvidii a intel. Děkuji mnohokrát! :puff:

Tady není co řešit, pokud jsou disky a mechanika SATA tak za ty prach by to šlo takto -
Intel i5 IB bez OS, disku, mechaniky a sestavení /16 757,-/
(na té nV bych určitě netrval, za cenu okolo 5 000,- je AMD R9 270X to správná výkonnostní řešení)

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 12F17011WQQ0116NT011MW101008Q011KPI010U8201

Komponenty si naťukej do košíku v CZC.cz, na dokurvenou bývalou Alfu není spoleh!

Hmm, tyhle disky jsou proti dnesnim opravdu nevykonne. Sam jsem pred casem zkousel na nejakou 160ku nahodit system a nylo to otresny. Zainvestoval jsem a koupil jsem WD Velociraptor. Pokud budes skromnejsi, tak vem klidne nejakyho Seagate 7200.14 pocitam, ze pod 1TB to bude mit zbytecne drahy prepocet Kč/MB.