Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odpojení modemu Huawei E3131 z Windows

Dobrý den.
Pořídil jsem si uvedený modem a po připojení do USB se zobrazí mezi zařízeními pro bezpečné odebrání (ikona USB se zelenou fajfkou v tray). Problém je v tom, že mohu po odpojení od 3G sítě opakovaně požadovat odebrání od Windows a bezvýsledně.

Nakonec, protože to jinak nejde a počítač kvůli tomu nechci vypínat, vždy modem vytáhnu bez předchozího odpojení.

Vadí to u modemu když se na něj nezapisuje a v případě, že ano, tak jak tomu domluvit?

Děkuji.

Nie je úplne pravda, že Huawei E3131 možno bez následkov odpojiť kedykoľvek.

Tento modem ale aj iné Huawei "3G dongle", sú obvykle " multiple USB devices "

Je to :
- modem
- USB emulátor CD-Rom-ky
- reader/writer mikroSD karty

ak sa čítačka mikroSD užíva, odpojenie počas zápisu samozrejme bude mať následky ..., no málokto čítačku používa, blbo sa tam vkladá karta ..... :puff: