Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 15" nebo 15,4" notebook?

ci si koupit new notebook a nevim jakej zda 15" a nebo 15,4"
mam strach, ze ten sirokouhlej zkresluje a nevim jak se t projevi pri tvorbe www a graficke praci, nevite jak to tedy je? diky

Já se také přikláním ke klasice. Ale třeba je na těch 15,4" něco bombového, o čem nemám tucha...
Někdo tu kdysi někde psal, že u nějakého rozlišení, není kolečko kolečkem, ale šiškou, ale co je na tom pravdy... A to by mě vyloženě deptalo, jelikož si v Malování kreslím kolečka ob den. :-)

Taky jsem se tomu nejdřív bránil, dosud jsem používal 15" a teď mám asi 14 dní notebook s 15,4" a je to naprosto v pohodě.
Člověk si rychle zvykne a víc místa se určitě hodí. Žádný zkreslení samozřejmě neexistuje.

Jednoduše si to představ jako kratší 17" LCD.