Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mini-ITX

Zdar,
sestavil jsem si mini-ITX a chtěl bych, abyste se mi na to podívali a případně navrhli lepší řešení. Sestava by měla být pro běžnou práci, CAD, starší hry...Nikdy jsem nic podobnýho nestavoval, jen jsem se posledních pár dní "zasvěcoval", takže to berte s rezervou. Konkrétně si nejsem jistej u paměti, kde je v popisku "verze Plug and Play pro čipsety Sandy Bridge" - nebude to problém? Potom jsem na czc nenašel tuto skříň, kterou bych radši, myslím, že by s ní neměl být problém(?) A pokud se nemýlím, chybí mi v seznamu ještě nějakej ten kabel, ale s tím si fakt nevím rady.

Předem díky.

Tak teď mi došlo, že na tu druhou skříň je potřeba SFX zdroj, kterej už je poměrně drahej a zbytečnej, takže bch to nechal v té variantě, co je v seznamu. Ještě jsem si vzpomněl, že co se týče mechaniky, tak tu nepotřebuju.