Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno KLÁVESNICE PÍŠE JEN VELKÁ PÍSMENA

DOBRÝ DEN. NEVĚDOMKY JSEM SI NA NOTEBOOKU ZAMKLA KLÁVESNICI A NEVÍM ANI JAK. SVÍTÍ MI ZDE IKONKA ZÁMEČKU S VELKÝM PÍSMENEM A. NEVÍM JAK TO ZRUŠIT,ABYCH PSALA ZASE NORMÁLNĚ. MŮŽE MI NĚKDO PORADIT? PŘEDEM DĚKUJI ZA POMOC A TIPY.

Někdo má potřebu se vyjadřovat k dávno vyřešeným tématům. Je to zbytečné a znepřehledňuje to Poradnu - zamykám. (Kurt)

Vím že je to už dávno ale nedá mi to na tohle odpovědět. To tady nikoho nenapadlo aby ta paní/slečna klikla na start> příslušenství> usnadnění přístupu> klávesnice na obrazovce a tam to vypnout softwarově?? :-D:-D