Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iPhone 5 dotazy

Dobrý den,
chtělo bych se zeptat na několik věcí, se kterými si nevím rady, a byl bych rád kdyby mohl někdo pomoci.

Koupil jsem si nový iPhone 5 s očekáváním že ho budu používat jako kancelář ovšem to byl omyl.

1)Když sesynchronizuji kalendáře outlook do iPhonu všechno je v pořád až na to, že když mám v kalendáři outlook připojený k nějakému dni třeba soubor v excelu kde mam vypsané důležité data tak ten se do iPhone nepřehraje a ani se v iPhonu daný soubor v daný den nezobrazí.

2)Jak nastavit, aby se mě fotky po synchronizaci ukládaly do složky, kterou sám vytvořím a hlavně, aby se po každé synchronizaci nekopírovali všechny fotky ale pouze ty nové.

3) nevíte někdo o nějakém programu, který by zajistil to že iPhone bude vyslovovat jména volajícího.

To bude asi zatím vše :D.

Děkuji.

1. Je to tak.
2. Kopírují se do složky se stejným názvem jako v počítači (iTunes). Při synchronizaci se mi kopírují jen nové fotky. Nic jsem extra nenastavoval. Synchronizuješ přes mraky, nebo iTunes?
3. Ne (nevylučuji, že existuje). PS: Někdy je hlasité vyslovení docela o hubu :))