Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr mobilu do max 7k?

Zdravim, chci si zakoupit nejaky chytrý telefon, ale moc se nevyznám v dnešním trhu. Co by jste mi doporučili do 7 tisic? Co nejlepšího se za tuto cenu dá koupit? A co si myslíte o značce Xiaomi atp? Děkuji za rady i připomínky :)

Sony pořád žije z pověsti kterou získala hodně dávno a lidí si myslí že to pořád platí. Sony je na tom s kvalitou hodně špatně a telefony většinou pouze dožívají po záruční době. Xiaomi je čínský high-end. Srovnatelný se Samsungem apod. Jen prý jejich ROM je náročná na RAMku.

Podle vseho evropska verze oficialne nazvana Hongmi na CZc:

Data GPRS: Ano
EDGE: Ano
HSDPA: Ano
HSUPA: Ano
Bluetooth: Ano
WLAN (WiFi): Ano

teda tazatel by asi nemel pouzivat zavadejici nazev Red Rice pro cinskou verzi.