Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem je nutný vga driver?

zdravím, chtěl bych se zeptat, zda je nutné mít nainstalovaný vga driver (nvidia geforce gtx540m 1gb) k notebooku acer 5750g. ve hrách to působí jenom problémy a skáče to do bsod 0x00000116. co se stane, pokud jej tam nebudu mít?

jel bych od začátku jak píše brtník.zkus tu zálohu a pak chipset drivery následně tu grafku a zbytek...ze stránek výrobce.

jestli je to ACER tak mám zkušenosti že tohle dělá i po přeinstalování driverů(možná kus od kusu).

Zkusil bych zkouknout BIOs jestli tam zas není nastavený co nemá bejt(2 grafky, špatnej slot, apod.)