Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Nesmazatelná" prázdná složka

Zdravím a prosím o pomoc s odstraňením nechtěné prázdné složky, která mi na exteráku zůstala v důsledku přerušení kopírování souborů při záloze mých dat. Ve windowsu občas pomohl killbox, kudy na to v linuxu (ubuntu)? Složka se jeví jako prázdná. V podrobnostech při přesouvání do koše je však hláška, že nelze zahodit, protože prázdná není. Při pokusu o smazání namísto umístění do koše vyskočí chybová hláška - podrobnosti: soubor nebo adresář neexistuje. Zkusil jsem co to udělá, když se jí pokusím přesunout vyjmutím. Vyskočila sice hláška, že provést nelze, přesto se ale složka rozdvojila a mám znovu tu samou složku i v další složce, opět nelze běžným způsobem odstranit. Složka obsahovala data jedné staré windowsové hry. Nechce pryč ani v prostředí windows, ani v linuxu.

No v Linuxech se nevyznám - používám je jen při hackování hesel od Windowsáckých WiFi sítí a hesel k účtům (na to stačí i Debian nebo Ubuntu - jsou naprosto blbuvzdorné), ale stejný problém jsem měl s flashkou. Řešení? Formát (ale odškrtni možnost rychlé formátování, bo to tam bude pořád). Nebo použij USB Format.

nezkoušel..dobře, řekněme že tu někdo říká, že to radši nezkoušet v linuxu..proč? dejme tomu, že mám nejpodstatnější věci zálohovaný ještě na dalších discích a na onom disku s problematickou složkou tedy v nejhorším přijdu o věci, který budu postrádat..co dál? chkntfs pohledat?

Takže nějakým neskutečným haluzem nejdřív samy od sebe zmyzly dvě složky, který vznikly pokusem o přejmenování oné inkriminované a sám jsem je smazat nedokázal. Dnes sama od sebe zmizela i údajně neexistující a tudíž nesmazatelná, přesto viditelná složka "Might and Magic VI". Nechápu nic:)