Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní sestava do 20K

Zdravím,
potřeboval bych prosim jestli by se zde našel někdo ochotný mi doporučit sestavu do 20 000,-

požadavky: Herní PC čistě jen hry

Nepotřebuji (jelikož už mám): Monitor a originální Windows 7 Pro, kláveska, myška

byl bych rád kdyby na sestavě šli do budoucna upgrady a abych si zahrál Assasin Creed 4 na full.

Předem díky, VTPx

Nějak jsem začal přemýšlet o této sestavě protože by se mi domu hodilo taky něco živějšího, chci se zeptat dokázal bych si to poskládat ? Našel jsem si několik návodů na co si dát pozor apod. jen jestli jsou fakt nutný třeba rukavice s krokodýlkama kvůli statické elektřině apod.
Nebo je lepší si to nechat složit z toho CZC ? Chtěl bych se to naučit a nevim jestli zrovna na této sestavě. Děkuji