Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení PC s TV + Grafická karta

Dobrý den
chci se prosím zeptat jestli je možné do této sestavy pouze vyměnit grafickou kartu za nějakou která má výstup na HDMI (nynější má pouze VGA), jelikož chci propojit tento PC s televizí abych si na tu televizi hodil okno s kamerou,která kontroluje parkoviště abych nemusel přepínat na normálním PC a mohl jsem na něm normálně pracovat. Jen se bojím, že ta sestava je asi nedostačující. Tak se chci zeptat jestli existuje nějaká Low End grafika nebo je lepší postavit rovnou nový PC (Jestli ano kolem jaké ceny se to bude pohybovat počítač pouze email, pár programů a aby snesla monitor + TV na kterým bude to okno s kamerou )

Mám tuto sestavu kterou používám pouze pro email a objednávky a přepínám na okno s kamerou, která je přes WiFi. (Kamera OD 2025HD)

Intel (R) 82945G Express Chipset Family

Genuine Intel (R) CPU 2140; 1.60Ghz, 1.60GHz

1,49GB Ram

150GB Disk 5200/ot

Zatim děkuji

Dobře mockrát díky, takže tam určitě půjde ? Jen abych nevyhodil 1700 a nepasovala tam, jen se chci zeptat jestli je nutno tudle jelikož se tam pohybují i některé za 1 200 jestli jsem si dobře všiml. Jde fakt jen o internet a na televizi program s kamerou.

Jinak díky moc