Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o názor k této herní sestavě -->

Dobrý den
Rád bych požádal o zhodnocení této herní sestavy http://powerpc.cz/herni-pc-amd-fx8120-8core-31ghz- 8gb-1tb-gtx650-p-56529.html, která mě zaujala a měl bych o ní vážný zájem.
Požádal bych o vyjádření se ke grafické kartě a CPU .
Dějuji mnohokrát, popřípadě kdybyste mi jsem mohli hodit jinou alternativu herního PC do 16 000 Kč.

Děkuji za každou odpověď :)

Příjemný den

Omlouvám se pokusím se to napsat jinak.

1.)Finanční limit = 16 000
2.)Využití sestavy = PC hry
3.)OS mám vlastní
4.) požaduji aby PC bylo sestaveno v e- shopu
5.)monitor mám vlastní

Ještě jednou se omlouvám a děkuji, za sestavení nějaké té gaming sestavy ;)

Trochu bych přidal a bude to herní sestava s kterou nebudou problémy v žádné hře, ani s hlučným chlazením.

Návrh AMD FX bez sestavení a OS /17 310,-/

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 12F17011WQQ0116NT01008Q011Y0R010U82011O1X011RWR011 PJ201188U01

Naklep si to do košíku v CZC.cz zatrhni sestavení, je tam zdarma, do čtyř dnů to máš doma sestavené/otestované.
(Bývalá Alfa je nepoužitelná!)