Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak poznám, že mám v compu červa?

Chtěl bych se zeptat, jak poznám, že mám v compu červa. A jestli se to po nějaké době nějak projeví? Mohu získat počítačového červa pomocí přijatého souboru(například videa)?

[mod]Upraven titulek, původně "červ". (LaKr)[/mod]

1) crtl+alt+del správce úloh - nějaký obvykle síťový proces žere výrazně víc výkonu než má

2) tvůj firewall neumí blokovat ani sledovat odchozí traffic - takže můžeš hádat

3) používáš internet explorer a outlook expres, stahuješ a instaluješ všechno co je "zdarma" (tím si člověk koleduje spíš o viry a spyware)

4) dáš ucho k bedně a slyšíš jak ti chroupe v registrech

5) jsou ještě dnes odborníci (hlavně na živě a v mateřských školkách), kteří tvrdí že servicepack 1 je lepší - těm není pomoci