Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML - směrování menu do articlu

Dobrý den ,

Chtěl bych se zeptat jak bych měl udělat směrování menu do articlu.
Například po stisku <a href="Aktivity.html">Aktivity</a> aby s to zobrazilo v
<article>

</article>

Nevíte někdo?

Děkuji , za odpověd.
Zmena predmetu, pôvodne: HTML (los)

Anchor? Nějaký odkaz?

Jestli jsi admin této poradna.net tak dík moc teda..

Ty si fakt nedokážeš vygooglovat ani slovo anchor, třeba Googlem? Fakt děláš nějaký web, nebo jenom teoretizuješ, nevěda o čem?

tag_article.asp

Taky jsem předpokládal, že dát do google: html anchor
zvládne každý... Příště se polepším a budu dávat přímo odkazy, aby si tazatelé neošoupali myšku a klávesnici. Je vidět, že samostatnost a přemýšlení se u nás přestává pěstovat a skončíme jako USA, kde jsou ke všemu potřeba obrázkové návody :-(

bradla mi nebudí, ne výrazně více než jakýkoliv jiný kovový předmět do kterého si rozespalý člověk cestou na záchod kopne palcem..

jsou to opravdová bradla - kopne si člověk do podstavy, ono je to asi šumák - 1:25, originál má přes 40kg, kopnutí palcem do případného modelu 1:25ti považuji za téměř stejně nepříjemné jako je to o originálu..

Na druhou stranu - kopem do budíku by sis asi tolik neublížil. :-)
Mi by bylo líto peněz za ta bradla. Tolik peněz a ještě se pak na tom trápit... Nic pro mě. Jenom doufám, že nevypadáš, jako tvůj avatar! Mladý, krásný a inteligentní!
Já jsem si dost podobný.