Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova souboru

ahoj může mi někdo poradit,jak opravit poničené soubory na flas? Nechal jsem ji v usb když jsem instaloval win a nějak se napůl zformátovala.Měl jsem tam fotky a video o které bych nerad přišel,ale po vložení flasch se mě zepta jestly si ji přeju zformatovat a fotky a videa se nezobrazi.Je nějaký prográmek,který by dokázal vytáhnout z flešky ty fotky?.Díky

Jak došlo k nahrazení dat, už budou data poničená. Kdysi jsem omylem sformátoval kartu s fotkami a nahrál na ně pár dalších. Program ZAR něco vytáhnul, ale už byly zničený, nekompletní nebo barevně rozladěný.