Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nova grafika seka se i plocha

Dobry den

stare pc kteremu přestala jit grafika koupil sem novou tuto
msi-r6570-md2gd3-d344478.htm

na pocitaci sem provedl formatovani na disk nainstaloval novy win xp ale pocitac po nabedhnuti asi za 2 minuty se neuvěřitelně seka a seka i jen pohyb slozek po ploše je velky sousto ale ze zacatku to jde v normalne.Stihl sem i nainstalovat všemožne ovladače na grafiku na zakladku jako zvuk atd.
Podle toho webu je doporučovany zdroj 400w pro tu grafiku v tom pc je stary 350w zdroj je mozne ze se to seka kvůli tomu slabému zdroji.
na te stare grafice slo vše v poho než klekla ale znacku a typ uz nevim

dekuji za pomoc

takže nainstalovano cele cd jedno po druhym teda pomhlo to není to takova hruza ale např. když jezdim s jednou otevřenou složkou po ploše dobry luxus ale najedu např na ikonu koš tento pc a sekase to pořad a pořad poto co to skusim opět cely systém spomaluje akorát to není tak hruzny reaguje na klikani atd už lip

pořadi jako jedno podruhym z vrchu dolu?