Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky HTML web creator ?

Dobry den

- Chtel jsem se poradit s poradnaky co maji vlastni zkusenosti s tvorbou webu.
- Hledam naky placeny software pro tvorbu webu (prumernych webovych stranek) neco na zpusob dreamweaver, v podstate takovy co usnadni praci a spustu casu zbytecnym psanim kodu stale dokola a urychli tuto praci.(ne aby ji za me delal samozdrejme)
- Mel by byt urceny hlavne k HTML5(CSS3), PHP. (bez aplikaci flash) Pokud mozno prehledny s kompatibilitou pro tisk.
- Predem dekuju za jakoukoliv radu.
- Moje investice do tohoto softwaru je s maximalnim castkou +-350€ s lincenci na jedno PC, jde o komercialni vyuziti.

Dekuji.

ERASEr- (ne aby ji za me delal samozdrejme),,,
- NE!, mel jsem na mysli pozice obrazku, textu a jeho barva+styl, backround, premenitelne primo jak pise popripade vise wiziwyg,,,,
- Po vytvoreni stranek udelat mensi zmeny a upravy, uz se mi stalo ze stranky sli spatne vytisknout a podobne tak bych rad uvital naky dobry software (pomocnou ruku) co mi toto umozni.

- To je mi jasne ze PHP si budu psat sam( ve velkem jen nake mensi databaze navstevniku, prihlasujici udaje a podobne), ale to neznamena ze musim stratit hodne casu psanim HTML,,uvedumuju si, ze takovy software mi muze zbytecne napraskat zbytecne veci do codu, no budiz, s temi prohlizeci je to ruznorode,,,,,,,me jde hlavne o tu otimilizaci popripade rychlou mensi zmenu vzhledu.
(na to delat veci v editoru nepotrebuji placeny,,, potrebuji aby ten softaware mel ftp a podobne, to editorem neudelam)