Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký si koupit nový mobil?

Dobrý den,
chtěla by jsem si koupit nový mobil ale tápu mezi dvěma
http://mobilni-telefony.heureka.cz/lenovo-a820/spe cifikace/

a

http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-g 510/specifikace/#section

vím že to lenovo má lepší foták a 4 jádro a ten druhý jen 2 jádro ale moc se v tom nevyznám
a líp se mi líbí spíš Huawei tak se ptám je v tom tak velký rozdíl??
Díky za odpovědi
Zmena predmetu, pôvodne: Jaký ?? (los)

mám potíž je lenovo není úplně v češtině.Nejsem sice mega antitalent ale prostě by mi bylo příjemnější vše v češtině .
Nejsem náročná 2 jádro si myslím že by stačilo nemám zapnutých víc aplikací takže ram možná taky postačí a náročné hry nehraju. Máte s tím mobilem jinak dobré zkušenosti??

Jde o to, ze na cinskych mobilech, ktere nemaji v ROM cestinu, mas Systemove nastaveni (Settings) v anglictine, ale navic se do anglictiny zapinaji i stazene aplikace, ktere rozpoznaji telefon v anglictine. More Locale dela to, ze aplikacim , ktere podporuji cestinu, rekne, ze se maji zapnout do cestiny.
Takze treba u toho mojeho popularniho Jiayu mam od launcheru (pouzivam Nova launcher) az po aplikace vsechno v cestine, v anglictine je opravdu jen to zakladni nastaveni, do ktereho stejne kazdy den nelezu.