Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno HP Probook 4535s nejde bluetooth

Dobrý den, mám problém nejde mi bluetooth ve správci zařízení mám vykřičník a piše mi to zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43) jedná se o Generic bluetooth adapter. Zkoušel jsem ho odinstalovat a znovu dát instalaci, ale pořád stejné. Ovládač ze stránek výrobce jsem instaloval. Nevíte co s tím? Děkuji za odpověď.

vím, že reaguji na starý příspěvek, ale já jsem právě měla stejný problém na lenovo T420. bluetooth se vytratil a ve správci zařízení jsem bluethooe našla a hlásilo to potíže kód43. nechtěla jsem nic odinstalovat a instalovat, v tomhle jsem ignorant. takže tady mi to nepomohlo, když jsem probl zadala anglicky, našla jsem radu, která pomohla: odpojit comp a zase ho zapojit (pokud je nabitá baterka, na chvíli ji vytáhnout a vrátit a zapnout počítač). jednoduché a bluetooth opět funguje! :-) píšu to sem aby to momohlo někomu stejně technicky nezdatnému :-D btw člověk, který tuto radu poskytl, měl úplně jiný comp. takže rada je univerzální