Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem char podminka

Nazdar lidi skousim jeden program v kterym mam promnennou typu char. Dam tam podminku if(znak=='n'&&'N') tak neco vykona skousim n N ale nic vzdy to prejde na else. Nevite v cem by mohla byt chyba?

if (znak=='n' || znak=='N') jsi chtěl asi napsat. Tom co jsi napsal tym porovná, zda jsou 'n' i 'N' nenulové hodnoty, což jsou a tak to vrátí jedničku a tu jedničku to pak porovnává s proměnnou znak...