Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni mys-programovani tlacitek

Ahoj,mozna blba otázka,ale nevi někdo jak se programuji tlačítka na herni mysi?Zadne cd k mysi nebylo pouze kus papiru s tim ze mys se ma zapojit,nainstaluji se nejaky ovladace a mela by jit.Vse mi jde jak ma ale nemuzu nebo nevim kde nastavit ty postranni tlačítka aby me třeba slo F1 na nich.Jestli to pomuze mam win7 notebook.Diky vsem,,

Kdyztak je to presne tahle mys evolveo-mg611-d460529.htm

Super a když hraju online hru kde se tlačítka nedaji nastavit?A ne vždy co je levne je srot i když lepsi mit horsi mys a lepsi notebook ze :))))
A co ty ovladace jak tu něco psal ty musim teda nekde na netu sehnat?

Pane boze,ja se tu neptam co je srot co ne vim ze vy mate opravdove bomby mejte si co chcete nezajima me to,ja mam co mam a staci me to položila sem otázku a jestli je někdo tak hodny tak mi pomozte ostatní se můžete jit vycpat s tim co pisete doufam ze si uz rozumíme.