Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gmail

Nevíte jak nastavit ve win7 automatické odesílání mailů přes gmail? jestliže dám na internetu odpovědět na mail, spustí se mi aplikace windows outlook, jde to vůbec nějak? díky martin

Nechápem otázku, nechápem kde je problém.

Tvrdíš že Outlook nevie odosielať mail s využitím konta na gmail-u ???

Ak ti prípadne nevyhovuje Outlook, použi iného mailového klienta ... je ich milion.