Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NVIDIA ovladač přestal pracovat

Zdravím,chtěl bych se zeptat protože už mi to pije nervy.Neví někdo proč mi při hraní vždy zčerná obrazovka na 5 vteřin cca a pak to napíše NVIDIA Windows Kernel Mode Drive Version 331.82 přestal pracovat a byl obnoven to bych to na.....Ovladače jsem už instaloval za tu dobu asi pětkrát nové a pořád to samé.

Tak jsem přehrál bios na kartě NVIDIA GTX560Ti Hawk verze starého byla 70.24.21 za verzi 70.24.2e tu jsem našel zde "http://www.techpowerup.com/vgabios/index.php?archi tecture=NVIDIA&manufacturer=MSI&model=GTX+560+Ti&i nterface=PCI-E&memType=GDDR5&memSize=1024" a vše se zdá být v pořádku už druhý den jede zatím bez problému.Práce na 5 minut a mě to zlobilo od té doby co jsem ji koupil cca 5 měsíců.Takže kdyby někdo chtěl at napíše poradím dál protože vím co jak to umí pít nervy :-).