Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CANON PIXMA MP510 hlásí "Typ tiskové hlavy je nesprávný"

Dobrý den, prosím o radu, co dělat s tiskárnou CACON PIXMA MP510, když je na displey napsáno ,, Typ tiskové hlavy je nesprávný.Nainstalujte správnou tiskovou hlavu". Na PC jsem zkoušel nainstalovat tiskovou hlavu a stále mi to hlásí,, CHYBA ". Už nevím co s tím. Děkuji za každou radu.:-(
Změna kategorie, původně: Ostatní
Změna předmětu, původně: Milan Praha (karel)

Mám stejný problém. Barvy do tiskárny sice používám neoriginální, ale nikdy jsem s tím neměla problém. Tiskárnu mám už přes 4 roky a zatím vždycky šla dobře a barvy vyměnit umím. Ted jsem zapla tiskárnu a najednou se mi také objevila tato hláška. Nejde s tím nic dělat...