Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Intel Services Manager

Při přehrávání filmu mi najednou vyskočila chybová hláška http://img838.imageshack.us/img838/7062/adszcrop.p ng (obrázek není přímo ode mě, proto angličtina).
Okno jsem vypnul a dál už se nic nedělo. Ovladače by měly být aktuální, počítač je dva dny nový a v servisu vše instalovali na aktuální verze.
MSI H87-G43 - Intel H87
Intel Xeon E3-1230V3
Corsair Vengeance (2x4GB) DDR3 1600
Windows 7 Ultimate

Ostatní komponenty asi netřeba uvádět.

Tak to je jasné.
Skús toto :
1. Go to Windows* control panel
2. Select programs and features and remove the Intel AppUp(R) center
3. Restart your computer in order to remove any remaining files
4 Install the latest version of the Intel AppUp(R) center, you can get it here
http://downloadmirror.intel.com/22976/eng/IntelApp Upcenter-windows-installer-3266.exe
5. Finally launch the Intel AppUp(R) center and login to your account.

Je to na skúšku. Z toho klikihakreportu čo vypotil ten program toho veľa zistiť nejde. Prezri ten report celý, či tam nie je niečo použiteľné v zrozumiteľnej forme. A báť sa nemusíš, máš to na DVD ku doske a na nete. Keď v servise nahrali čistý systém, tiež to tam najprv nebolo. Ten IME je "nutný", potom sa nainštaluje znovu.