Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava

Zdravím,
rád bych si poskládal nový, spše herní pc. Píšu to sem, protože to chci nechat na profesionálech a neriskovat nekompatibilitu některých částí. Rovněž nebudu taktovat a rád bych takové PC ať mam na pár let zase od vylepšování PC pokoj.
Budu rád za jakékoliv rady a připomínky.
Cena... no, kolem těch 30k +- pár tisíc.

http://www.czc.cz/2lrrtho8emij5bntgp1d2jm1pa/sezna m

Děkuji.

Takže
1: Ano i7 je lepší než i5 ale jelikož ste psal že PC je na hry tak i7 je zbytečná koupě
2: AMD v téhle době nemá konkurenci v poměru cena/výkon
3: V case je rozdíl takový že ta co vám nabízím já je lépe přenosná, má zavedeno lépe chlazení atd. nevím proč lidi strkají peníze do case jenom protože vypadají pěkně (i když ten váš výběr bez urážky je slátanina všeho co kdo kdy viděl) když to stejně jenom hodí pod stůl

100 lidí 100 chutí, ale budiž. Když to vemu kolem a kolem tak v případě, že bych si koupil i5 by mi zbylo pořád dost peněz a jak psal Váš kolega výše, radši koupit výkonějsí grafickou kartu. Vy jste mi poradil Sapphire R9 280X, stojíte si za tím pořád nebo by jste mi doporučil třeba i výkonnější?
Case už radši probírat nebudeme.