Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 20 000,-

Zdravím. Skládám počítač, který bude určen hlavně k hraní her. A jelikož se v HW moc neorientuju, chtěl bych vás požádat o radu s výběrem. Zatím jsem dal dohromady následující sestavu: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_0TUP0 211P10119FX011HIW011MW1011KPI011O1X011ZSW010WXU01 Přemýšlel jsem i, že bych šel do Haswellu, ale co jsem tak pročítal na internetu, tak se to nějak neoplatí. A navíc když budu taktovat, dostanu se s Ivy dál. Předem děkuji za rady :)

Jasně, ale i procesor bez K lze něco málo přetaktovat a ve výsledku budu na tom líp, než kdybych pořizoval Haswell, ne? Kčkový procesor asi vylučuji, to už by dost zvýšilo rozpočet. Spíše zvážím tu grafiku R9 280X. Jinak dík za reakci