Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC, poraďte

Zdravim. Nechcem zakladat novu ziadost o radu a tu je to vhodne. Pred casom mi Essencia odporucil v podstate rovnaku zostavu. Skoro po troch tyzdnoch dostali v Alze.sk tu kartu tak uz len cakam na dorucenie. Co ma ale zacalo zaujimat je novy monitor. Mam asi 8 rocny (http://monitors.tech-specs.com/aoc-193fw-n29626263 ) a viem ze by si tato zostava zasluzila nieco nove. Poziadavky su aby nebol TN a cena do 200e co je cca do 5500kc. Dakujem za radu a ospravedlnujem sa za parazitovanie na topicu.