Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vypalování dvd

Ahoj, chtěla bych si okopírovat dvd film.Jsem začátečník a nevím jak na to.Mám dvd vypalovačku a stažený nějaký program (myslím Super clone).Ale nejde mi to:-| Nemohl by mě někdo poskytnout nějaký návod prosím?A je to trestné, když je to vlastní potřebu?:-[

Ono je docela dobré se i zeptat tak, aby ostatní věděli, co konkrétně nejde. Při dotazu ve stylu: "nejde mi to", pak nikdo většinou neodpoví, jelikož nemusí jít mnoho věcí. Otevřením dvířek mechaniky počínaje, chybovými hláškami konče. Na monitor, ze kterého jde poznat hodně věcí ti nikdo odsud nevidí. Pokud jde o chybové hlášky, je dobré je opsat, nebo případně vložit sejmutou obrazovku (návody jsou zde ve článcích).
Je to jako se ptát kuchaře, jak se dělá třeba kachna s červeným zelím.
Pokud se zeptáš ve stylu: "nejde mi upéct kachna s červeným zelím", žádný kuchař nic konkrétního neporadí, jelikož nemá z čeho poznat, proč.
Pokud se ale kuchaře zeptáš: "Nejde mi upéct kachna, protože se nevejde do mé nové trouby ETAmini", hned bude tušit. :-)