Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co lze odinstalovat z Windows ?

Zdravím
Dostal jsem do ruk notas.
http://www.czc.cz/asus-k53e-sx1019-stribrna/97537/ produkt?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_camp aign=ultrabooky&gclid=CKeV4P-egLsCFQ1c3godIXgABg

Že je pomalej jak prasce.Zakázal jsem plno věcí po spuštění a samoaktualizace.Ted se dívám co jde odinstalovat a narazil jsem na věci jako
Windows Live Mesh ActiveX (v několika verzích,instalované ve stejný den.)
Control activex windows live mesh pentru connexiun.....
Kontrola Windows Live Mesh ActiveX za daljinské verze
Kontrola Windows Live Mesh ActiveX za oddaljene...

Co to je?Mužu to odinstalovat?Já to u sebe v komplu nemám

Ted to budu dávat v nouzáku bez netu do SUPERAntiSpyware Free a Malwarebytes : Free anti-malware.
Když jsem odinstalovával třeba hry,tak to trvalo třeba 4 minuty,což mi přijde divný.Klikl jsem na HwMonitor a ten se načítal tak minutu dvě.Přitom procesy navíc nejsou.Po spuštění už nic není,napoprvé jsem se nedostal do nouzáku,ale do normálních sedmiček.Uvidím co včíl...

Pro někoho,kdo to hledá,tak 2x za 38 let je to chaos,to mi věř.
Proč to nemaj tady-http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/K53E/#sup port
jasně pod Wireless jako Atheros AR5B195 Wireless Network Adapter 10.0.0.260
Klikl bych na drivers,dal os a stáhl.
Nakonec jsem odsud stáhl 2 věci a to jen podle popisu u stažení,že u jednoho bylo pro mě podstatné HardwareID=PCI\VEN_168C&DEV_002B
a u druhého Atheros.
Wifina naskočila.

Z Wireless to bylo to první a poslední

Ještě takovej dotaz,když bych býval nainstalil vše,co je pod Wireless,tak bych teoreticky nic nepokazil ne?Všechno je pro ten notas,s tím kompletem bych nainstaloval i ten driver co jsem potřeboval.Defakto bych tím přeinstaloval věci,které tam jsou v pořádku-což by mě mohlo i upozornit,že to tak již mám,zda to chci přeinstalovat...
Ptám se jen,kdybych někdy něco potřeboval,zda není lepší rovnou stáhnout celej balík pro daný kus hw,čímž přepíšu co tam mám,ale zároven dostanu i to co chci,bez pídění po tom jednom dotyčném.
Jo,díky medvědům..