Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP HE a Windows 8

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda když mám na notebooku předinstalovaný OS Windows 8 a naistaluju tam místo Windows 8, Windows XP HE tak jestli mi půjde vrátit zpět OS Windows 8 který je uložen v notebooku (mám na mysli když ho budu chtít nainstalovat přes Recovery Manager). A ještě jestli lze upgradovat Windows XP HE na Windows 8 Pro. Díky.

No, mám nainstalovaný OS Windows 8, ale jak bývá zvykem tak nemám originální CD/DVD s Windows 8. Mám u sebe originální CD s Windows XP Home a chtěl bych vědět jestli když vložím CD s Windows XP Home do mechaniky a s jeho pomocí naformátuju HDD a nechám nainstalovat Windows XP Home. Když mě přestanou Windows XP Home bavit tak jestli budu moc pomocí Recovery Manageru nainstalovat zpět Windows 8? A jde tedy upgrade z Windows Xp na Windows 8?

Ok, verme tomu ze je to legalne. Pozri stranku vyrobcu NTB ci su na tvoj model ovladace na XP. Ak ano, tak niekoho popros, aby ti to spravil, pretoze tvojim sposobom zmazes vsetko. Ak nie su, mas smolu.
Ano, W8 sa tam zachovat da, ale nie tak ako to chces ty.

Toto je poradna, nie skola. Prepac, na toto nemam cas. Skus pogooglit slova ako dualboot, nezabudni na to, ze XP ti nerozozna SATA disk, takze budes musiet upravit instalacku, asi narazis na to, ze ked pred XP neschovas W8, tak ti ho zmaze...
A zas...co clovek, to iny postup...