Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem „Útvar pro Boj proti Kyberkriminality“

Zdravím,
Dnes se mi na PC začal objevovat tento problém : http://romankrasa.eu/dnes-jsem-celil-kybernetickem u-utoku/
Snažil jsem se to vyřešit podle jejich návodu, tzn. nouzový režim, zkusil jsem jak nouzový režim se sítí, tak i bez sítě, ovšem po přihlášení do nouzového režimu, se to ihned restartuje. Jak to mám tedy vyřešit teď ? Pokud někdo víte budu velice rád, když mi poradíte.

Dnes jsem čelil kybernetickému útoku

Ten nadpis by správně měl znít: Dnes jsem zveřejnil na internetu svoji stupiditu.
Kybernetický útok - samozřejmé použití CCleaneru - asi hodím hnědku do gatí. :-D