Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program udržující E-Mail aktivní

Nezná někdo nějáký program který by udržoval e-mail aktivní? A tím myslím že bych ho zapl a on mi jen zašel na mail a to by stačilo nemusel by řešit žádnou poštu nic... Jde o to že pokud na mailu nejste aktivní myslím 3 měsíce tak vám email seznam automaticky smaže no a já mám dejme tomu asi 60 mailů které bych potřeboval aby zůstaly nesmazáný kvůli různým účtům na forech hrách aj. A denně se mi moc 60 mailů projíždět nechce. Předem díky za odpověďi...

denně se mi moc 60 mailů projíždět nechce

Trochu si odporuješ,proč denně,když stačí jednou za 3 měsíce?
Pokud Tě nezajímají maily,na co ty účty máš?Jen na klamavé registrace?
Vyřešit se to dá třeba nějakým poštovním klientem,který všechny účty hromadně projede a pokud nastavíš v pravidlech nestahovat ze serveru,tak tam jen koukne a maily tam nechá.Nebo stáhnout a zanechat na serveru kopii.