Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1

Dobrý den,
dnes jsem aktualizoval na Windows 8.1 (Windows mám koupený), ale po instalaci se mi obraz posunul o asi 1 centimetr doleva, nevíte, jak to prosím opravit? Když dám PrintScreen, tak se vyfotografuje i ten kus, co chybí...
Děkuji za odpověď!

Tohle si pamatuju naposled z CRT monitorů, když jsem místo 72Hz, co bylo maximum mého kousku, nastavil 75Hz.

Nicméně i u LCD panelů funguje "Auto adjust", pokud jsi připojen D-subem.

A pokud jsi připojen digitálně, zkusil bych zašrtnout alternativní metodu vykreslování přes DVI nebo jak se ta volba jmenuje.