Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Antivirák

Zdravím,včera som dostal na narodky nový ntb HP pavilion g6....Ako antivirus som chcel MSE ked som ho sťiahol tak vyhodilo že MSE nepotrebujem pretože PC ma v sebe Microsoft Defender takže MSE nepotrebujem,Chcel som sa spítať či by som si mal sťiahnuť nejaky antivir alebo na to bude stačiť microsoft defender...Ak antivirus tak aký by sťe my poradili? Ďakujem za odpoved.

Q: How is Microsoft Security Essentials different from Windows Defender (XP/Vista/7)?
A: Windows Defender on XP/Vista/7 detects and removes known spyware only. It is not designed to protect against the full breadth of malicious software, and specifically does not prevent viruses, worms, Trojans, and other malicious software from infecting your machine.