Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova dat po formátu hdd

nedávno jsem do pc vložil druhý hdd.vše bylo v pohodě až do doby kdy jsem jeden vložil do boxu na hdd.vše jsem zapojil stejně joko předtím,ale po spuštění pc mi nenaběhl os(win xp).zkoušel jsem vše možné ale nic nezabralo.nebylo možné spustit os ani ve stavu nouze.nezbylo mi nic jiného než oba disky naformátovat a nainstalovat os znovu.tím jsem přišel o všechna data uložené na obou discích.nechtěl jsem se smířit s tím že jsem o všecho co bylo na discích přišel a tak jsem použil program na obnovu dat GetDataBack for NTFS.tento program mi vrátil smazaná data,ale některé bohužel ne.většinou mi nenašel moje fotografie,složky v dokumentech a oblíbené adresy v IE.tímto se chci zeptat jestli někdo nemá podobné zkušennosti s tímto programem a jestli není jiná možnost se ke straceným datům vrátit.díky za názory a odpovědi

Jak jednoduše na záchranu smazaných souborů z harddisku? (reklamní článek) (los)

Fotografie snad máš zazálohované i jinde, ne? :-?

Asi ses měl poradit předtím, než jsi začal po prvním "nenajetí OS" provádět ty různé kejkle, ale co už teď... :-|

Mohl bys zkusit nějaké profi firmy na záchranu dat (z toho přepsaného disku), pokud pro tebe mají opravdu velkou cenu. Ale nachystej si 10.000Kč, klidně i víc....