Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestala fungovat wifi.

Dobrý den,
vlastním modem VDSL Comtrend VR-3026e a přestala mi fungovat wifi z ničeho nic. Mám Windows 7 Home.
K tomuto modemu nemám žádnou příručku, nebo CD se softwarem. Nevím si s tím rady, tak bych byla ráda, kdyby jste mi pomohli.

Předem děkuji za pomoc.

Moje odpoved je 1 z moznych reseni. Napriklad kdyz mi nesel o2 internet, musel jsem chte nechte zavolat O2 podporu a oni to pres telefon zkontrolovali, ze u nich je to ok a naridili mi resetovat modem. To nepomohlo, a tak nakonec prijel technik. Uz ani nevim cim to bylo, nicmene oni uznali chybu a ve vyuctovani mi odecetli 3 dny kdy nesel internet.